ВЪН ОТ СТРАНИТЕ НИ!

Аха, мюсюлманите с половин уста започнали да осъждат нападението на ислямските терористи над евреите в Сидни, Австралия! Що бе, пингвин-повлекани и рязани орангутани!? Харис Султан е проучил какво са правили същите тези добитъци на 7-ми октомври 2023 г. – всички те са празнували и са се радвали на смъртта на евреите. Защо сега такова обръщане на съвестта на безсъвестните!?

Не се ли дължи тази драстична „промяна“ на факта, че целият свят извика в един глас: „ДЕПОРТАЦИЯ!! ВЪРНЕТЕ СВИНЕТЕ ОБРАТНО В КОЧИНАТА ИМ!“ А това означава край на щедрите западни придобивки! Край на три и повече поколенческата безработица и висене на социални помощи! Край на изнасилванията на женския дивеч по европейските улици! Край на безкрайното плодене за сметка на наивните туземни данъкоплатци! Край на пътуването по чисти и прави като конец асфалтирани улици и връщане в калните дупки на живота в името на Педофила от 7 век. Край на много други неща, които лицемерите и мошениците от Изтока изведнъж оцениха, като се появи опасност да ги загубят.

Сега удрят потни чела в земята и се кълнат във вечна любов към нас. Вече не ни плашат с халифат, шериат и насилие. Нямало да правим избор между ятаган и коран. Нямало да има стохилядни нагъзени молебени на брадати черни хлебарки по улиците ни, демонстриращи мощта на родилния джихад, чрез който щели да ни завладеят и поробят. Даже вече нямало да искат половината от припечеленото от нас – т.н. ал-джизя.

Само не депортация, не ремиграция!

Гиди прости диваци с диваци, ама вие сте били съвсем лесни, бе! Нали бяхте много силни и смели! А сега ревете от свинарниците на Африка и Азия, където ви върнаха след стотици извършени от вас престъпления и десетилетно лентяйство на наш гръб. Искате обратно!

Няма да се върнете! Марш! Вън от страните ни! – както казва Харис Султан! Еднопосочен билет и сбогом! И дано повече никога да не се срещнем! Вън!

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *